Sunucu Özellikleri

* Legal meslekler ile belirli düzeyde gelir elde edebilirsiniz.
* Legal meslekler dışında Craft Sistemi sunucumuzda bulunmaktadır. 165 adet ürün üretebilirsiniz. Her üretilen ürünün sunucumuz içerisinde tüketildiği veya kullanıldığı alanlar vardır.
* İllegal alanda 55 adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünleri elden çıkartmak için bir çok riski göze almak zorundasınız.
* Silahçı, Blackmarket ve süper market gibi işletmeler panelli bir şekilde olup oyun içindeki görevler ile stok doldurulmaktadır.
* Toptancılar üzerinden legal işler alarak silahçı, blackmarket ve süper market gibi işletmelerin stok doldurmasını sağlayabilirsiniz.
* Araç fiyatlarımız çok düşük olup 411 adet araç sunucumuzda direk olarak galeride satılmaktadır.
* Telefon üzerinden ObyCoin borsasını takip ederek üzerinizde bulunan ObyCoinleri elden çıkartabilirsiniz. Bu ObyCoin fiyatları her dakika sunucu içerisinde bulunan toplam ObyCoin rakamına göre değişmektedir.
* Sunucuya başladığınızda hesabınızda 100 ObyCoin ile başlamaktasınız. 100 ObyCoin ile kasa açmaya başlayarak katlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz donate aracını ObyGame Online Market üzerinden direk alabilirsiniz.
* Oyuncular arasında ticaret olanağı ile Craft sisteminde üretmiş olduğunuz ürünlerin satışını sağlayabilirsiniz. Örneğin: Motor yağı, Lastik, Mekanik Tamir Kiti vb. gibi.
* Karen İnşaat sizlerden her gün legal mesleklerden veya craft sisteminden üretilen itemleri sizlerden talep etmektedir. Her gün bir kere yapabildiğiniz bu görevler ile yüksek gelir elde edebilirsiniz. Her gün talep edilen ürünler değişmektedir.
* Yukarıda belirtmiş olduğumuz ekonomi düzeyinde ObyCoin ile alabildiğiniz saygınlık paketi hesabınızda var ise gelir düzeyiniz %20 - %30 oranda artmaktadır.
* DarkV Roleplay sunucumuzda her geçirdiğiniz dakika için ObyCoin kazanmaktasınız. Bu şekilde sunucumuzda kazanmış olduğunuz ObyCoinler ile kasa açabilirsiniz.
* ObyCoin ile kasa açarak katlamış olduğunuz ObyCoinler ile özel plaka, Destek paketleri, Silah çeşitleri, Donate Arabaları vb. tüm donate ürünlerini ObyGame Store mağazasından direk satın alabilirsiniz.
* Etkinliklerimize katılarak direk olarak ObyGame Cüzdan kodu kazanabilirsiniz.
* Web sitemiz ve ByNoGame ( ObyGame Cüzdan Kodu satış bayilemiz ) üzerinden ObyGame Cüzdan kodu satın alabilirsiniz.
* Sunucumuzda Son DLC entegre olup, Araç buluşma noktaları dahil olmak üzere bir çok MLO bulunmaktadır.
* Sunucumuz içerisinde Malikanelerin hepsi ( 11 adet ) ayak üzeri girilebilirdir.
* Malikanelerde ve Çetelerde özel permli kasalar bulunmaktadır.
* EMS rolü severler için özel olarak geliştirdiğimiz doktor mesleği sayesinde gönderilen sinyalin EMS görevlisi tarafından kabul edildiğinde yaralıya bilgi gitmektedir. Eğer ki yaralı bölgede olmaz ise tek tuş ile ems görevlisi oyuncuyu report yapabilmektedir.
* 411 araç ile bir farklı bir deneyim sunuyoruz. Araç fiyatları çok üst düzey değildir.
* Araçların kullanım oranlarına göre ( belirli kilometre yol yaptığında ) Motor arızası,Tekerlek aşınması, Motor yağı değişi gibi bir çok tamirden geçirilmesi gerekmektedir. Bu tarz tamirlerin yapılması için mekaniklerin ellerinde bakım parçalarının bulunması gerekmektedir. ( Mekanikler farm yapan oyunculardan direk olarak satın alırlar. )
* PD departmanlarına özel geliştirdiğimiz scriptler ile daha kapsamlı PD rolleri yapabilirsiniz.
* Motel sistemleri sunucumuzda 130 odalı moteller bulunmaktadır. Discord sunucumuzdan çıkan kişiler otomatik olarak whitelist alınıp, ck panelden karakterleri ck atılmaktadır. Motel odası bulamama gibi sorunlar bulunmamaktadır.
* Şehirdeki her süper market 2500 OC karşılında işletmesini üstlenebilirsiniz. Bu sayede marketinizi tam bir şekilde yönetebilirsiniz. Stok durumu, iş ilanları, Kasa yönetimi, en çok satılan ürünler gibi bir çok özelliği mevcuttur.
* Şehirde Silahçı, Blackmarket gibi işletmeler yine Süper Market gibi 5000OC karşılığında işletmesini üstlenebilirsiniz. Sıfırdan bir dükkan açtığınızda nasıl sermaye ile büyüyorsanız aynı şekilde işletmenizi büyütebilirsiniz.
* Mekaniklerde araç çekici hizmetleri ile farklı roller yapabilirsiniz.
* Sunucu içerisinde öne gelen sorunları belirlemek için 1.5 yıllık deneyimizi göz önünde bulundurarak 44 farklı log kanalı ve yine kendimizin geliştirmiş olduğu özel web panelimiz ile anlık olarak tüm oyuncularımızı izliyoruz. Bu Şekilde gözden kaçan herhangi bir log olmuyor. Ayrıca loglama sistemimizde yasadışı aktivite yapan kişilerin alert yolu ile bize bildirilmesi sağlanmaktadır.
* Sunucu içerisinde admin çağır özelliği ve report özelliği ile oyun içerisinden konuyu discord taşımaktansa direk olarak oyun için oyuncu şikayet edebilirsiniz.
* Özelleştirilmiş kıyafet menümüz ile daha yeni nesil bir görüntü sağlamaktayız.
* Olası yolda kalma durumlarınız için bir çok alanda kiralık araç otoparkları bulunmaktadır.
* Tesla modlu araçları ve tesla hızlı şarj noktaları sunucumuzda bulunmaktadır.
* Özel geliştirilmiş soygun planlarımız ile illegal aktiviteleriniz artık daha haraketli.
* 13 adet illegal depo ile farklı roller için imkan sağlıyoruz.
* Mesleklere göre tam fonksiyon çalışan F3 menü

Sunucu Tanıtım Videosu

Sınırsız Eğlenceye Hazır mısın?

Hemen ücretsiz kayıt ol ve tadını çıkar.